MUDr. Petros Christodoulou

Poradna plastické chirurgie

"V moři nespolehlivých informací na internetu se špatně orientuje. Zde, se Vám nabízí jedinečná možnost poradit se s odborníkem.Využijte toho"

MUDr. Petros Christodoulou

Jak funguje poradna

Na internetu se prakticky nekontrolovaně šíří neověřené, zavádějící a často nepravdivé informace o plasticko-chirurgických operacích. Zde máte možnost se poradit s atestovaným plastickým chirurgem, členem České společnosti plastické chirurgie

 

Jednoduše pošlete svůj dotaz přes formulář, který najdete níže, nebo zprávou přes facebookovou poradnu ZDE.

Odpovědí se zveřejňují na stránkách poradny(odkaz níže) a na facebookové poradně. Vaši anonymitu chráním s největší pečlivosti, nikdy nezveřejním Vaše jméno nebo jakoukoliv informaci, která by mohla prozradit Vaši identitu. Pokud dovolíte zveřejnit fotku, tu zpracuji s maximálním ohledem na ochranu Vaši anonymity. 

Poradna je zcela zdarma. Budu rád, pokud budete stránky poradny sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Je to však zcela na Vás. 

V neposlední řadě, si uvědomte, že odpověď na Vaši otázku se nerovná konzultaci. Nejpřesněji odpovím na Vaše dotazy při osobní konzultaci, kterou si také můžete sjednat přes tento web. 

Neváhejte tedy využit možností, které poskytuje tento web, a poraďte se. 

Nebo mi napište svůj dotaz