Kdo jsem

Petros Christodoulou je plastický chirurg kyperského a slovenského původu. Po ukončení střední školy na Kypru absolvoval vojenskou školu záložních důstojníků pozemních síl na Krétě a následně sloužil jako podporučík v kyperské armádě. V roce 2002 nastoupil na 1. Lékařskou Fakultu Univerzity Karlovy, kde vystudoval všeobecné lékařství.

Po krátkém působení na privátní klinice plastické chirurgie MedicomVIP v Praze, nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice Strakonice, kde získal svou praxi z všeobecné chirurgie. Od ledna 2013 do prosince 2017 působil jako plastický chirurg na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní Nemocnici v Olomouci a od ledna 2018 přestoupil na Kliniku Plastické Chirurgie v Nemocnici na Bulovce v Praze, kde nyní působí jako primář. Na obou zmíněných pracovištích se věnoval rekonstrukční plastické chirurgii se zájmem o komplexní rekonstrukce obličeje.

MUDr. Petros Christodoulou se dále intenzivně věnuje estetické chirurgie. Od listopadu 2017 působí na prestižní klinice estetické chirurgie Medicom Clinic v Praze. 

Petros Christodoulou je atestovaný plastický chirurg a člénem České společnosti plastické chirurgie.

Pracoviště
Chcete se ke mně objednat na konzultaci, nebo chcete se poradit online? Napište mi